Televizioni HANA Kumanovė
Televizioni i parė privat shqiptar nė Maqedoni.
Filloj me pune me Janar .1993
Pronar : Mevlan Latifi
Drejtor : Selver Ajdini
Programi transetohet cdo ditė prej ora 13:00 deri me 24:00 h.
Te shtunėn dhe tė dielėn prej ora 10:00 deri 03:00
Kualiteti i lart me SVHS si dhe Montazha kompjuterike.
email : tv_hana@hotmail.com
Kjo faqe ėshtė nė punim e sipėr.
Ju falemnderit qė vizituat kėtė faqe te internetit.
Frekuenca 28 UHF / Kumanovė.
Numri i Vizitoreve : 51807
Shkruani nė Librin e mysafirėve - Lexone librin e mysafirėve
Shkruani email per Tv "HANA"